Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | YES |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 20cm |
| Handle Length | 11cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Fixed Blade Knife |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Brand Name | LENGREN |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.