Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 6 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21cm |
| Handle Length | 12cm |
| Blade Angle | >60° |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Brand Name | LUOKESI |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | Metalworking |
Instock
There are no reviews yet.