Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 15cm |
| Handle Length | 10cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | Exocet Knife |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 5cm |
| Handle Material | T6 Aluminum |
| Brand Name | TECKTECH |
| Blade Material | D2 |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Item | EXOCET KNIVES MICRO MINI TECH Knife Bounty Hunter Series Stonewashed D |
| Series | Exocet Bounty Hunter |
Instock
There are no reviews yet.