Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 21.5cm |
| Handle Length | 12cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9.5cm |
| Handle Material | wood |
| Brand Name | MAGIC DRAGON |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.