Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 17.8cm |
| Handle Length | 10.1cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | 154-CM OzMachineRoosevelt 223 c41 c240 c238 c260 c158 d2 c186 c185 229 |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 7.2cm |
| Handle Material | titanium alloy |
| Brand Name | JUFULE |
| Blade Material | 154CM |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.