Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Alloy |
| Model Number | H3 to H10 |
| Brand Name | TsoQah |
| Origin | Mainland China |
| Raw material | S2 Alloy |
| Size | H3, H4, H5, H6, H8, H10 |
| Length | 50mm, 75mm, 100mm, 150mm |
| Shipment date | Within 7days |
| Country of origin | China |
| Package | Bag |
| Drive size | 1/4 Inch shank |
| Shape | Hex |
Instock
There are no reviews yet.