Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Chromium-vanadium Steel |
| Model Number | 4mm to 14mm |
| Brand Name | Gwningen |
| Origin | Mainland China |
| Raw material | CR-V |
| Drive Size | 1/4 Inch |
| Length | 50mm |
| Point | 6 points |
| Size | 4mm to 14mm |
| Drop shipping | Available |
| Package | Bag |
| Country of origin | China |
Instock
There are no reviews yet.