Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Material | Chromium-vanadium Steel |
| Model Number | 1/4"; 3/8"; 1/2" |
| Brand Name | GooBetter |
| Origin | Mainland China |
| Hex Shank | 1/4" |
| Square Head | 1/4"; 3/8"; 1/2" |
Instock
There are no reviews yet.