Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Material | Alloy |
| Model Number | Tap & Die Set |
| Brand Name | FJS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tap Socket Adapter Set |
| Specification | M4/M5/M6/M8/M10/M12/M14/M16 |
| Shank Diameter | 1/4 Inch Hex Shank |
| Tap Style | Straight Groove |
| Weight | 117g/145g/175g/250g/343g/460g |
| Discount | 5% off when you buy 2pcs |
| Code | F041T11109203C |
Instock
There are no reviews yet.