Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 26 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cr-MO |
| Model Number | T20727 |
| Brand Name | Hi-Spec |
| Origin | Mainland China |
| Package | Package, Household Tool Set |
| Type | Combination |
| Size | 8-32mm Socket Set |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Feature | 1/2" Impact Short &Long Socket Set |
| Suitcase tool | Suitcase tool |
Instock
There are no reviews yet.