Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.917 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | RUBBER |
| Hammer Head Material | RUBBER |
| Features | Multifunctional |
| Model Number | 27/36/43mm Rubber Hammer |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.