Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | FIBERGLASS |
| Hammer Head Material | FIBERGLASS |
| Features | Multifunctional |
| is_customized | Yes |
| Application | Machinist Hammer, Tiled floor marble mount hammer |
| Model Number | HA004 |
| Hammer Type | Multifunctional Hammer |
| DIY Supplies | Tiling |
| Brand Name | Hi-Spec |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 1pc |
| Specification | 8oz/12oz/16oz/24oz |
| function | hammer |
| function1 | Foreo |
| function2 | hand tool |
| function3 | DIY tool |
| function4 | Rubber Hammer |
| function5 | Non Slip Plastic Grip Perfect tool |
| function6 | hard plastic tool |
| function7 | Multifunctional hand tool |
| function8 | Double Face Soft Tap Rubber Hammer |
Instock
There are no reviews yet.