Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.176 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Chrome-vanadium Steel |
| Hammer Head Material | RUBBER |
| Features | Multifunctional |
| is_customized | Yes |
| Hammer Type | Multifunctional Hammer |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | FATCOOL |
| Origin | Mainland China |
| Hammerhead diameter | 25mm |
| Hammer handle length | 215mm |
| Hammer Material | Steel+rubber+plastic/nylon |
Instock
There are no reviews yet.