Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | STEEL |
| Hammer Head Material | RUBBER |
| Features | Multifunctional |
| is_customized | Yes |
| Application | Other |
| Model Number | EPC_PIT_21D |
| Hammer Type | Multifunctional Hammer |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | ChgImposs |
| Origin | Mainland China |
| Material | Steel+rubber+plastic/nylon |
| Hammerhead diameter | 25mm |
| Hammer handle length | 215mm |
| Hammer Material | Steel+rubber+plastic/nylon |
Instock
There are no reviews yet.