Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Spring Tool Hammerless Nail Set |
| DIY Supplies | Woodworking, Woodworking |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Spring Tool Hammerless Nail Set | Center Pin Punch |
| Spring Loaded Marking Holes Tool | Metal Woodwork Drill Bit |
| Door Pin Removal Tool | Center Holes Punch |
| Material | steel |
| StyleC | single head + double head |
| Package size | about 178.00×70.00×11.00mm |
Instock
There are no reviews yet.