Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Style | Straight |
| Features | Dismountable |
| Model Number | CLB |
| Type | Flat Nose |
| Application | Crimping |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Plier Style | German |
| Brand Name | CINLINELE |
| Material | chrome vanadium |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Size | 185mm |
| Suitable For Wire Terminals 1 | ZH1.5 XH2.54 PH2.0 CH3.96 VH3.96 KF2510 |
Instock
There are no reviews yet.