Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.907 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 4 cm |
| Handle Style | Bent |
| Features | Multifunctional |
| Application | Multi Functional |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Multifunctional Pliers, HW125 |
| Type | Multifunctional Plier |
| Origin | Mainland China |
| Plier Style | European |
| Brand Name | LUCHSHIY |
| Material | Carbon Steel |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Wire Stripper Tools Set | Interchangeable Pliers Kit |
| Multi-Function Wire Stripper Tool | 5 in 1 Interchangeable Pliers Set |
| 5 IN 1 Multifunctional Pliers Set | Wire Pliers, Scissors, Cable Cutter, Wire Stripper, Crimping Pliers |
| Crimping Pliers | for Home Use |
| Multipurpose Combination 8 Inch Pliers | with Storage Case |
Instock
There are no reviews yet.