Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 3 cm |
| Handle Style | Straight |
| Features | Multifunctional |
| Application | Multi Functional |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 4.5" |
| Type | Multifunctional Plier |
| Origin | Mainland China |
| Plier Style | Chinese |
| Brand Name | TsoQah |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Raw material | Stainless steel |
| Overall Length | 4.5 |
| Shipmen date | Within 7days |
| Package | Bag |
| Drop shipping | Available |
| Country of origin | China |
| Handle | Plastic |
| Color | Black and Red |
Instock
There are no reviews yet.