Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Application | Other, Insertion/Extraction Tool For MIL-Standard |
| is_customized | Yes |
| Model Number | ST5108 |
| Type | Other, Removal Tool |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | JRREADY |
| Material | Other, Mould steel |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Product name | JRready ST5108 Tool Kit DAK16B M81969/17-04 DRK16B M81969/19-01 |
| Color | Blue |
| Brand | JRready |
| Package weight | 0.4 kg |
| Package dimesion | 8.5 x 2.1 x 1.4 inches |
| DELIVERY TIME | 7-10 Working Days |
| PAYMENT | 100% Advance |
Instock
There are no reviews yet.