Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 11 × 5 cm |
| Handle Style | Straight |
| Application | Cutting |
| Model Number | VC-30A |
| Origin | Mainland China |
| Plier Style | Chinese |
| Brand Name | Haicable |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.