Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| is_customized | No |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Model Number | kaisi KS-304 |
| Size | 130X75X16mm |
| Application: | Cutting |
| Type: | Diagonal Pliers |
| Plier Style: | American |
| Material: | STAINLESS STEEL |
Instock
There are no reviews yet.