Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.76kg |
| Model Number | TB-H4-20-24 |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | TOUGHBUILT, Kooliwei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.