Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding, Multifunctional, Heavy Duty |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Teeth Per Inch | 6 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.23kg |
| Dimensions | 7 Inch Blade |
| Model Number | 7 Inch Folding Saw |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | WISEUP |
| Origin | Mainland China |
| Handle Material | PP+TPT |
| Features 1 | Ergonomics |
| Features 2 | Wear-resistant Silicone |
| Features 3 | Anti-rust |
Instock
There are no reviews yet.