Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Mini, Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| is_customized | Yes |
| Weight | 67g |
| Dimensions | 210mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | DL580701 |
| Material | Chrome-vanadium Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Edieu |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.