Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Teeth Per Inch | 32 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 155g |
| Dimensions | 400*40mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | pruning saw |
| Material | Titanium Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | GDART |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.