Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding |
| Weight | 115.00 g |
| Model Number | Double Edges Pull Saw |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.