Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Features | Wonder Saw, Mini, Multifunctional, Heavy Duty, Wonder Saw, Mini, Multifunctional, Heavy Duty |
| Teeth Type | Medium-toothed, Medium-toothed |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.65kg |
| Dimensions | 12 inches |
| Type | Hacksaw, Hacksaw |
| Model Number | T10030 |
| Material | STEEL, Steel |
| DIY Supplies | Woodworking, Woodworking |
| Brand Name | Hi-Spec |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.