Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Type | Hacksaw |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
| Material: | 65# Mn-steel |
| Length(unfolded): | 103 cm(total), 65 cm(saw) |
| Size(folded): | 9.5 x 12 cm |
| Packing List: | chainsaw *1 storage pouch *1 |
| feature 1: | Pocket Chainsaw |
| feature 2: | Chain Saw |
Instock
There are no reviews yet.