Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 1 cm |
| Features | Wonder Saw, Fine Cut, Mini, Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 10 |
| Weight | 50g |
| Dimensions | 36cm |
| Type | Hacksaw |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | HOCOSHINE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.