Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Wonder Saw |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Teeth Per Inch | 32 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 195g |
| Dimensions | — |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | jig saw |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | TOTNEND |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.