Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Model Number | R9UC13AC1902261 |
| Material | Stainless Steel + Rubber, Stainless Steel + Rubber, Stainless Steel + Rubber |
| DIY Supplies | Plumbing |
| Brand Name | WELIBA, WELIBA, WELIBA, WELIBA |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red+black, Red+black |
| Length | Approx.75cm/29.52inches, Approx.75cm/29.52inches |
| Steel wire length | Approx.60cm/23.62 inches, Approx.60cm/23.62 inches |
Instock
There are no reviews yet.