Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | 300x32mm/11.81×1.26in |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China |
| style 12 | and hand saw, hand saw for wood |
| style 11 | hand saw woodworking, hand saws for wood |
| style 10 | saw japanese, saws hand saw |
| style 9 | for japanese saw, woodworking hand saw |
| style 8 | japanese pull saw, types of hand saw |
| style 7 | function of hand saw, woodworking hand saws |
| style 6 | japanese saws, and hand saw |
| style 5 | hand saws for wood, saw bent |
| style 4 | hand saw japanese, types of hand saws for woodworking |
| style 3 | japaneese pull saw, woodworking saws hand |
| style 2 | types of hand saws for woodworking, hand saw for woodworking |
| style 1 | hand saws for woodworking, simple saw |
Instock
There are no reviews yet.