Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Weight | 700G |
| Dimensions | 300mm/11.8'' x 100mm/3.94'' x 10mm/0.39'' |
| Type | Other |
| Model Number | 16100373 |
| Material | Other |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | DH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.