Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Mini |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| is_customized | Yes |
| Weight | 40g |
| Dimensions | 73cm |
| Type | Wire saw |
| Model Number | Steel Rope Hand Saw Chain Saw |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.