Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Reciprocating Saw Blades |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | High Carbon Steel |
| Type | S922H S922E S611D S1011D |
| Total Length | 150mm 205mm |
Instock
There are no reviews yet.