Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Folding, Multifunctional |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| Weight | 0.330kg |
| Model Number | TB-H4S5-23FU 5-in-1 Multifunctional Multi-purpose Folding Hand Saw |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Kooliwei |
Instock
There are no reviews yet.