Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Mini, Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Dimensions | 106*25*0.5mm |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | HSW-1 |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | ABBAS |
| Origin | JP(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.