Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 3 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Mini |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Weight | 5g |
| Dimensions | – |
| Type | Pocket Saw |
| Model Number | J6PD1SA202081 |
| Material | High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Plumbing |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.