Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Hacksaw |
| Material | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| DIY Supplies | Camping |
| Brand Name | SNDWAY |
| Origin | Mainland China |
| Package Included | 1x wire rope |
| Shipment | Fast Shipping |
| Support Fast shipping | Within 24 Hours Shipping |
| Product Feature 1 | Garden Outdoor |
| Packing | as shown in the figure |
| Weight | 100/200/300g |
| Feature 2 1 | Portable Saw Chain |
| Support Wholesale | Support Retail |
| Pktn | Stainless Steel Wire Saw Wood Divine Tool |
| feature | Wood Cutting |
| Type A | Water Grass Cutting Chain |
| Support Dropshipping | Support Free Shipping |
| Feature A | Hand Hacksaw Outdoor Gear String |
| Feature 1 | Water Grass Cutting Chain Stainless Steel Rope |
| Feature 2 | Outdoor Gear String Wood Divine Tool |
| Feature 3 | Stainless Steel Wire Saw Hand Hacksaw |
Instock
There are no reviews yet.