Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Multifunctional |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.1g |
| Dimensions | 125mm |
| Type | Pull Saw |
| Model Number | #1151 |
| Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | Rubyliutools |
| Origin | JP(Origin) |
| Blade Length | 125mm |
| Blade thickness | 0.3mm |
| Teeth pitch | 1.0mm /25 |
| Cutting width | 0.3mm |
Instock
There are no reviews yet.