Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 14 |
| is_customized | Yes |
| Weight | 150g |
| Dimensions | 26.5CM |
| Type | Hacksaw |
| Model Number | S-175 |
| Material | Steel |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | tsikan |
| Origin | JP(Origin) |
| Place of Origin | China (Mainland) |
| Blade Length | 18CM |
Instock
There are no reviews yet.