Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Standard |
| is_customized | Yes |
| Foldable | No |
| Handle Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Common Type | Tailor scissors |
| Model Number | Electric shear |
| Application | Shearing |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| Product number | LC1004 |
| length | 19.5cm |
| Cutting edge temperature | Up to 300 degrees |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.