Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Standard |
| Foldable | No |
| Handle Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Common Type | Multi-purpose Scissors |
| Model Number | 4XBA5AC800169 |
| Application | Snipping |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Stainless Steel |
| Size:x | Size: approx. 60mmx14mm/2.36×0.55" |
| Quantity: | 1 Pc |
Instock
There are no reviews yet.