Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | U-Shaped |
| is_customized | Yes |
| Foldable | Yes |
| Handle Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Common Type | Multi-purpose Scissors |
| Model Number | – |
| Material | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | YIAEEY |
| Origin | Mainland China |
| Size | 75mm |
| Scissors length | 75mm |
| Scissors weight | 22g |
| Telescopic buckle length | maximum stretch length of 65cm |
| Telescopic buckle weight | 18g |
| Function | cut fishing wires |
| Color | Orange/Blue/Green (Randomly Sent) |
Instock
There are no reviews yet.