Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 20 cm |
| Shape | Standard |
| is_customized | Yes |
| Foldable | No |
| Handle Material | forged steel |
| Blade Material | Carbon Steel |
| Special Type | tempered and quenched |
| Common Type | Household Scissors |
| Model Number | 4604 |
| Application | Shearing |
| Material | carbon steel, carbon steel |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | DWZ |
| Origin | Mainland China |
| Overall length | 121 mm |
| Treatment | coated |
Instock
There are no reviews yet.