Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| With Handle Or Not | Yes |
| Features | Multifunctional, Mini, INSULATED, Non-Slip |
| Type | Mini Screwdriver |
| Screw Head Size | 6 x 14mm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Mini Screwdriver |
| is_customized | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Package | Under 5Pcs |
| Brand Name | ELESAVEE |
| Screw Head Type | Phillips |
| Material | Alloy Steel |
| Color | Green, Red |
| Product length | 35mm |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.011kg (0.02lb.) |
| Package Size | 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in) |
Instock
There are no reviews yet.