Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Handle Or Not | Yes |
| Features | Double Head, Mini, Dismountable, Multifunctional, Non-Slip |
| Type | Mini Screwdriver |
| Screw Head Size | 1/4 |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | mini screwdriver |
| is_customized | No |
| Magnetic | Yes |
| Package | 5-9Pcs |
| Brand Name | GIOIO |
| Screw Head Type | SLOTTED, Phillips, Y-Type, Spanner, TRIANGLE |
| Material | Nickel-Chrome Alloy Steel |
| Scope of application | Home disassembly and repair |
| Drill Specifications | 6mm, 4mm, PH0#, PH2#, U2.6 |
| Is it insulated | no |
| Number of pieces included | 7 |
| Function | combination |
| style 1 | bolt driver |
| style 2 | Home disassembly and repair |
| style 3 | Household tools |
| style 4 | hand tools |
| style 5 | Screwdriver |
| style 6 | Screwdriver set |
Instock
There are no reviews yet.