Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Handle Or Not | Yes |
| Type | Magnetic Screwdriver |
| Screw Head Size | 25mm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Precision magnetic screwdriver |
| is_customized | No |
| Magnetic | Yes |
| Package | Under 5Pcs |
| Brand Name | FATCOOL |
| Screw Head Type | Y-Type |
| Material | Alloy Steel |
| Hand tool type | Precision magnetic screwdriver |
| Model | Triwing tri-point screwdriver |
| 0.6 Y000 screwdriver | for iPhone 7 plus repair tool |
| 1.5 Y00 screwdriver | for Switch Joycon repair tool |
| 1.5mm Y tip screwdriver | for Samsung Gear S3 repair |
Instock
There are no reviews yet.