Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Handle Or Not | No |
| Features | Mini, Multifunctional, Non-Slip |
| Type | Screwdriver Set |
| Screw Head Size | other |
| Model Number | 5 in 1 Screwdriver |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Magnetic | No |
| Package | 5-9Pcs |
| Brand Name | JIGHOLE |
| Screw Head Type | Other |
| Material | Alloy Steel |
Instock
There are no reviews yet.