Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| With Handle Or Not | No |
| Features | Double Head, Dismountable, Explosion-proof, Non-Slip |
| Type | Magnetic Screwdriver |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Brand Name | louCnloin |
| Screw Head Type | SLOTTED, Phillips, TORX, HEX, Square Socket, Pozidriv, Tri-Wing, S-Type, 8-Point |
| Material | Alloy Steel |
| Screw Head Size | 6.35mm |
Instock
There are no reviews yet.